Газета ЗАГРАНИЦА

Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №41 (94)

ТУРИЗМ


Нерозгадана таємниця Південної Африки

Протягом багатьох років туризм представляє Південну Африку як «Увесь світ в одній країні». Цей вислів справді досить влучно характеризує країну, в якій так ідеально поєднані найрізноманітніші культури всього світу.

20/11/2001

Не існує таких слів, якими можна було б описати красу і велич південноафриканської природи, її казкових краєвидів, які чекають на мандрівника всюди – від мису Кейп до долини ріки Лімпопо, від західного до східного узбережжя країни. Тут несподівана реальність перевершує найсміливіші уявлення.

Скарби тутешньої флори і фауни, найкращими представниками яких є велика шістка, величава протея, національний символ, різнобарвні маргаритки долини Намакваленд, – це основне багатство і гордість всієї країни. В Південній Африці збереглась найбільша у світі різноманітність біологічних видів, що робить країну справжнім раєм для еко-туристів. Мандруючи Південною Африкою, за кожним поворотом на вас чекає несподівана зміна краєвидів і ландшафту, від суворої пустелі і напівпустелі до безмежних соковитих пасовищ, ліси раптово змінюються на тропічну саванну, і зовсім несподівано з одного боку перед вашим зором постануть величаві вершини гір, з іншого – золоте узбережжя океану. Південній Африці також належить рекорд по кількості середньорічного сонячного випромінювання, завдяки якому ви маєте чудову нагоду спостерігати все у найяскравіших фарбах.

Якщо до сказаного додати найсучаснішу інфраструктуру транспорту у поєднанні з широкою мережею готельних послуг, від п'ятизіркових готелів до гест-хаусів і наметових таборів, ви зрозумієте, що в цій країні можна підібрати тур на будь-який смак, від розкішного і безтурботного до скромного, але пригодницького.

Що стосується дієти, тут ви можете підібрати страви на свій смак, навіть якщо він у вас надто вибагливий, адже в цій країні поєднались кулінарні традиції Сходу і Заходу, Європи і Африки.

Для шукачів пригод важко буде назвати іншу країну світу, яка могла б запропонувати їм такий вибір мандрівок і туристичних маршрутів. З упевненістю можна сказати, що враження від подорожі по Південній Африці залишаться у вашій пам'яті на все життя, а це варто витрачених грошей.

_ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2021)