Газета ЗАГРАНИЦА

Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №04 (868) Украина

ТУРИЗМ


Мальовничі Карпати: будь-який вид відпочинку для всієї сім’ї

Краса українських Карпат не залежить від пори року або примх погоди. Відвідувачів тут люб'язно зустрічають в будь-який час. Якість обслуговування не поступається дорогим курортам, але заплатити за відпочинок можна в рази менше.

22/2/2021

Карпати чудові в будь-яку пору року

Досвідчені туристи знають, що відпочинок в Карпатах – відмінний варіант урізноманітнити вихідні. Замість нудного перегляду телевізору або одноманітного походу до торгового центру, можна вдихнути ковток свіжого гірського повітря. Для цього не обов'язково витрачати купу грошей на квиток за кордон.

Туроператори пропонують своїм клієнтам різноманітні тури Карпатами, серед яких можна вибрати індивідуальні поїздки чи корпоративний відпочинок, тури вихідного дня або спонтанні щоденні екскурсії. Навіть найвередливіший клієнт обов’язково знайде щось до душі.

Поїздка в гори всією сім'єю на вихідні запам'ятається дітям і дорослим. Туристи зможуть не тільки доторкнутися до первісної природи днем, але і насолодитися незабутнім гірським заходом. Протягом декількох днів відвідувачі знайомляться з основними пам'ятками регіону, побувають в унікальних музеях і насолодяться самостійними прогулянками по гірських стежках.

Взимку є можливість взяти напрокат кінську упряж або снігохід. На такому транспорті легко та зручно покоряти білосніжні безкраї поля посеред казкових гір.

Для людини, що не звикла надовго затримуватися на одному місці, існують одноденні тури. Протягом 24 годин досвідчені екскурсоводи познайомлять гостей з основними особливостями місцевості. Наприклад, дуже цікавими варіантами будуть підйоми на гори Говерла чи Піп Іван, або подорож до мальовничих водоспадів, що несуть свої бурхливі води серед гірських розломів. Шанувальники історії високо оцінять екскурсії до фортець, що загубилися серед гірських вершин.

Спільний відпочинок всього колективу серед приголомшливих пейзажів чудово впливає на атмосферу в офісі, допомагає працівникам зняти напругу, стати ближче, більше довіряти один одному. Ще вчора колеги обговорювали баланс, а сьогодні п'ють ранкову каву на балконі затишного готелю та милуються безкрайніми лісовими просторами.

Не залишаться без уваги також любителі екстремального відпочинку. Для активних компаній передбачені дивовижні маршрути по бездоріжжю, відвідування найвищої гори в Україні та сплав по бурхливій річці Чорний Черемош. Під час усієї подорожі туристів супроводжують унікальні пейзажі й мальовничі оглядові майданчики.

Для відпочивальників з дітьми поїздка до Львова – обов’язкова частина програми. Маленьких ласунів там чекають карамельний рай, спокусливий світ шоколаду та загадкова подорож старовинними вуличками древнього міста.

Будь-яка подорож в Карпати – це можливість хоча б ненадовго доторкнутися до казки, скинути з себе тягар повсякденних проблем і насолодитися якісним відпочинком в чудових локаціях на батьківщині.ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2022)