Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №01 (835)

ТУРИЗМ


Оздоровлюємося та засмагаємо на відпочинку в Карпатах з басейном

Якщо ви й досі в роздумах, бо ніяк не можете визначитися, куди пакувати валізи – на відпочинок у гори чи біля водойм, пропонуємо вам компромісне рішення: відпочинок у Карпатах з басейном. З такої відпустки ви обов’язково повернетесь не лише сповненими вражень й поправивши здоров’я, але й з неабиякою засмагою.

5/1/2020

Готель «Вілла Єлена» з басейном

На шезлонгу біля басейну з водою із гірських джерел ще й поблизу затишного готелю, котрий ні в чому не поступається іноземним зірковим аналогам, зможете поєднати в одній відпустці одразу кілька переваг – чисте гірське повітря, неповторні карпатські краєвиди у поєднанні з сонячними ваннами та купанням у джерельній воді.

Такий відпочинок стане рівноцінним санаторному лікуванню. Тож встигнете всього за кілька днів і себе у належну форму привести, оздоровитись й поніжитись біля басейну під теплим сонцем Карпат, смакуючи вишукані коктейлі.

Готелі у Буковелі з бонусами пляжних курортів

На Буковелі вам запропонують чимало варіантів готельних комплексів з басейнами. Для відпочиваючих, зазвичай, басейн є безкоштовним бонусом. Та обираючи готель з басейном відштовхуйтесь від того, з ким відпочиватимете, і як добре вмієте плавати. Тож для себе варто визначиться з розмірами та глибиною басейну, а для дітей бажано аби був передбачений окремий не глибокий басейн, до того ж з підігрівом.

Біля басейну в горах відпочивати буде не так спекотно, а засмага ні чим не поступатиметься морській. Можна обирати готелі з басейнами, що є частиною внутрішнього інтер’єру, в такий спосіб перестрахуєтесь на випадок негоди, й не полишити себе задоволення поплавати.

Обираючи готель із басейном, пам’ятайте, що окрім відпочинкової розваги, це чудовий спосіб вирішення ряду проблем зі своїм здоров’ям. Адже плавання сприяє:

Готель Вілла Єлена з басейном
  1. Розвантаженню хребта.
  2. Лікує та зміцнює м’язи та суглоби.
  3. Допомагає при лікуванні сколіозу та остеохондрозу.
  4. Виправляє поставу.
  5. Сприяє схудненню.
  6. Загартовує організм та зміцнює імунітет.
  7. Позитивно впливає на роботу серцево-судинної, нервової та дихальної системи.

Однин із найпривабливіших готельних комплексів, що готовий вам запропонувати усі переваги як пасивного, так й активного відпочинку – комплекс «Вілла Елена». Він один із не багатьох у Буковелі, що може похизуватися й запропонувати своїм гостям порелаксувати поблизу трьох басейнів: відкритий басейн розміром 19 на 8 метрів, дитячий басейн та спа-басейн з гейзером.

Поєднання європейського стилю та сучасних технологій «Вілла Елена», оповитих неповторною красою Карпат, сприятиме вашому відпочинку тілом та душею.

PR
ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2020)