Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Реклама
Интернет-магазин Одиссей

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №09 (803) Украина

АНАЛИТИКА


УКРАЇНЦІ ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ

Україна є найбільшим реципієнтом міжнародних переказів в регіоні Європи та Центральної Азії, отримавши у 2018 році рекордні 14 мільярдів доларів США. Такі дані у понеділок, 8 квітня, оприлюднив Світовий банк. У повідомленні зазначається, що показники переказів в Україну є на 19 відсотків вищими за показники попереднього року та складають 11,4 відсотка ВВП країни.

9/4/2019

У 2018 році заробітчани переказали в Україну суму, еквівалентну 11 відсоткам ВВП країни

Збільшення коштів, переказаних в Україну, у Світовому банку пояснюють, зокрема, зростанням попиту на іноземних працівників у сусідніх країнах. Як повідомляє Deutsche Welle, левова частка переказів в Україну надходить із Польщі. З майже п'яти мільйонів українських заробітчан по всьому світові, понад 1,2 мільйона українців заміщують місцевих працівників у Польщі, які, в свою чергу, емігрували до Західної Європи.

Традиційними сферами зайнятості для іноземних працівників у Польщі є сільське господарство та будівництво, але стабільно зростає й кількість кваліфікованих працівників, наприклад, лікарів та IT-спеціалістів.

Іншими країнами, з яких Україна отримала найбільше грошових переказів від заробітчан у 2018-му, стали Російська Федерація, США та Чехія.

За даними Світового банку, у 2005 році Україна отримала переказів на 2,4 мільярда доларів США, у 2010-му – на 6,5 мільярда доларів США, а у 2015-му – майже на 8,5 мільярда доларів США.

Загалом, за даними Світового банку, мігранти офіційно переказали 529 мільярдів доларів США в країни з низьким та середнім рівнем доходу у 2018 році. Це на 9,6 відсотка більше, ніж у 2017 році, коли загальний обсяг переказів складав 483 мільярди доларів США.

Загальне зростання переказів банк пов'язують з покращенням ситуації на ринку праці та зміцненням економіки США в цілому, а також зростанням обсягів зовнішніх переказів з країн Перської затоки та Росії. За винятком Китаю, сума переказів в країни з низьким та середнім рівнем доходів є суттєво більшою, ніж обсяги прямих іноземних інвестицій в цих країнах.

В цілому, з урахуванням переказів до країн з високим рівнем доходів, іноземні працівники у 2018 році переказали 689 мільярдів доларів США, а в 2017 – 633 мільярди доларів США. Основними отримувачами переказів від трудових мігрантів у 2018 році стали Індія, Китай, Мексика, Філіппіни та Єгипет.

Ірина ЧЕВТАЄВА, Мустафа ОСМАНОВ.
ШЕСТЬ ВИДОВ ФРАНЦУЗСКОЙ ЛЮБВИ
Что ждет девушку, впервые попавшую в Париж?

Любой зверек,
будь он последний гад,
насильной смене родины не рад

ФЕМИНИЗАЦИЯ АРМИИ
В Израиле женщины наконец-то добились равноправия с мужчинами

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ИЗ ТУРИСТОВ – В АБОРИГЕНЫ
Гражданам некоторых стран стать австралийцем теперь легче

КАК СТАТЬ ЗУБНЫМ ТЕХНИКОМ
Профессии зубного техника в Германии обучают по дуальной системе


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2019)