Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

СПОРТБРЕНД

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №15 (769)

НЕДВИЖИМОСТЬ


Чому вигідно купувати квартиру в новобудовах Львова?

Сьогодні українці все рідше цікавляться нерухомістю в старих хрущовських будинках, віддаючи перевагу новобудовам. Відповідно до статистики зростання популярності первинного житла перевищило на 50% нерухомість на вторинному ринку. І така тенденція обумовлена різними факторами. Але щоб зрозуміти всю вигоду придбання квартири в новому будинку, важливо зважити основні переваги та недоліки такої нерухомості.

13/4/2018

Підготовчий етап перед дорогою операцією

Перед безпосереднім вибором квартири потрібно визначитися, що очікується від майбутньої покупки. Для цього потрібно зрозуміти, яким вимогам повинен відповідати об'єкт:

 • місце розміщення по відношенню до центральної частини міста;
 • кількість житлових приміщень та їх розмір;
 • ціна квадратного метра;
 • прилегла до будови інфраструктура;
 • наявність сформованої транспортної розв'язки.

З огляду на високу конкуренцію на ринку нерухомості, забудовники намагаються залучати покупців акціями та бонусами. Тому важливо стежити за актуальними пропозиціями, що дозволяє заощадити на дорогоцінній угоді.

Досліджуємо ринок нерухомості в інтернеті

Важливим етапом в пошуку нерухомості є чітке розуміння того, що ви очікуєте від майбутнього житла. Можливо, вас влаштує однокімнатна квартира, а може краще відразу придбати трикімнатні апартаменти. Для початку подивіться новобудови на ДомРіа – популярному українському сайті. Неспішно переглядайте фотознімки в оголошеннях, читайте опис і вивчайте розташування житла. Не обмежуйтеся вивченням тільки однокімнатних варіантів. Іноді вартість двокімнатного житла не набагато дорожче. Загалом основною вашою метою є вивчення варіантів, запропонованих на ринку.

Надійне і комфортне житло в новобудовах Львова

Сьогодні забудовники регулярно впроваджують нові технології при зведенні висотних будівель. Тому, вибираючи житло в новобудові, майбутньому власнику не потрібно переживати про те, що протікають труби водопроводу, недостатньо потужності електромережі та про інші комунікаційні системи, які в старих квартирах знаходяться в жалюгідному стані. Відповідно до критеріїв комфорту, на особливу увагу заслуговують такі переваги нових будинків:

 • додаткове утеплення будівель відповідно до європейських стандартів;
 • автономне опалення квартир;
 • вільне планування внутрішніх приміщень;
 • наявність сучасних комунікаційних систем;
 • чисті під'їзди і безшумно працюючи ліфти.

Високий рівень безпеки

Сьогодні рівень безпеки багатоквартирних будинків є важливим критерієм для багатьох українців, які намагаються поліпшити власне житлове питання. З огляду на те, що новобудови зводяться за сучасними будівельними технологіями, їх надійність знаходиться на високому рівні.

У будь-якому новому висотному будинку є протипожежна система, додатково можлива установка відеоспостереження та сигналізації. Також все частіше зустрічаються будинки, де в під'їзді чергує консьєрж. Загалом, сучасні забудовники намагаються зробити все можливе для поліпшення комфортного проживання новоселів.

Юридично прозора операція

З огляду на те, що первинна нерухомість раніше не мала власника, вона відрізняється юридичною чистотою в порівнянні з вторинними квартирами. Погоджуючись на співпрацю з забудовником, покупець отримує наступні переваги:

 • покупка житла без передісторії;
 • мінімальні шанси зіткнутися з шахраями;
 • допомога в оформленні документів з боку забудовника;
 • відсутність третіх осіб, що претендують на вашу нерухомість.

Вигідні умови покупки

Виходячи з висновків незалежних експертів, вартість квадратного метра нерухомості в новобудові аналогічна ціні на вторинному ринку. Плюс до всього – на покупку первинної нерухомості можна взяти іпотечний кредит практично в кожному українському банку, чого не можна зробити, вибрав вторинний ринок нерухомості.

Ще однією перевагою є те, що купуючи квартиру на початковій стадії будівництва шляхом пайової участі, можна заощадити до 30% від кінцевої вартості готових квадратних метрів. Хоча остаточний вибір – нову або обжиту квартиру краще купувати – залишається тільки за вами.

Переваги і недоліки первинної нерухомості

Займаючись пошуком квартири в споруджуваному будинку, важливо ознайомитися з позитивними і негативними аспектами майбутньої угоди. При цьому плюсів співпраці із забудовником більше:

 • Незаперечною перевагою новобудови є статус покупців. Купуючи нове житло, ви будете проживати поруч з сусідами однакового з вами статусу. Це дозволить уникнути неприємних конфліктних ситуацій.

 • Нові будівлі зводяться відповідно до сучасних технологій. Це гарантує їх надійність і безпеку.

 • Купуючи квартиру в новобудові, ви є її єдиним законним власником.

Звичайно, не обійшлося і без мінусів квартир в новобудовах. Нерідко недобудовані будинки перетворюються на довгобуд. Часто після здачі будівлі в експлуатацію можуть виникати перебої у водопостачанні або з роботою ліфта. Також, якщо забудовник передбачає відкриття магазину або іншої інфраструктури на нижньому рівні, вони можуть заробити це лише через кілька років після здачі будинку.

PR
ШЕСТЬ ВИДОВ ФРАНЦУЗСКОЙ ЛЮБВИ
Что ждет девушку, впервые попавшую в Париж?

Любой зверек,
будь он последний гад,
насильной смене родины не рад

ФЕМИНИЗАЦИЯ АРМИИ
В Израиле женщины наконец-то добились равноправия с мужчинами

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ИЗ ТУРИСТОВ – В АБОРИГЕНЫ
Гражданам некоторых стран стать австралийцем теперь легче

КАК СТАТЬ ЗУБНЫМ ТЕХНИКОМ
Профессии зубного техника в Германии обучают по дуальной системе


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2019)