Газета ЗАГРАНИЦА

Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №21 (727)

СОБЫТИЯ


ДЕНЬ ПІСЛЯ ПОЧАТКУ «БЕЗВІЗУ»

За перший день дії безвізового режиму з України до країн Європейського Союзу поїхали 52 тисячі осіб. З них кожен п'ятий мав біометричний паспорт. Про це повідомляється на сторінці Державної прикордонної служби України у Facebook.

11/6/2017

У ніч на неділю, 11 червня, почав працювати безвізовий режим перетину кордону між Україною та державами-членами Шенгенської зони. Як повідомили у департаменті консульської служби міністерства закордонних справ України, одразу після опівночі в неділю почали надходити перші повідомлення про перетин кордону Євросоюзу громадянами України без віз.

За словами президента України Петра Порошенка, понад чотири мільйони громадян України вже отримали біометричні паспорти, які дозволяють скористатися «безвіком».

Як нагадує Deutsche Welle, правом скористуватись безвізовим режимом з ЄС мають лише ті громадяни України, які отримали біометричний паспорт. Цей документ повністю адаптований до системи електронного зчитування, якою користуються в країнах ЄС. Перебувати на території країн Шенгенської зони без візи можна не більше 90 днів протягом періоду у 180 днів. Період у 90 днів - не фіксований, а вираховується під час кожного виїзду, тому треба звертати увагу на дати останніх поїздок. Порушення цього правила може мати наслідком заборону на повторний в'їзд до ЄС.

Співробітник міграційної служби може попросити підтвердити мету та умови поїздки, довести наявність достатньої кількості коштів для перебування на території ЄС і повернення на батьківщину.

У разі відвідання родичів або друзів треба мати із собою запрошення та дані про сторону, яка запрошує, - адресу та телефон. Якщо мета поїздки - участь у діловій чи науковій конференції, то бажано мати з собою запрошення на неї. А якщо йдеться про навчання, то може знадобитися підтвердження про зарахування до навчального закладу.

Для доведення платоспроможності під час в'їзду можуть попросити показати дорожні чеки, підтвердження бронювання житла, валюту готівкою і навіть перевірити ліміт кредитної карти. Необхідна сума залежатиме від тривалості та вибору країни (країн) поїздки та може варіюватися: наприклад, у Латвії це лише 14 євро на день на людину, а у Естонії - уже 86 євро на день.

У наведеній нижче інфографіці, підготовленій Телевізійною службою новин (ТСН), вказані фінансові вимоги та приблизні розміри необхідних коштів для подорожі у країни Шенгенської зони.

ЖИЗНЬ В РИТМЕ САЛЬСЫ
Как колумбийцам удалось сохранить свое знаменитое умение радоваться жизни

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ВЫЖИТЬ В ЧУЖОЙ СТРАНЕ
Часто незнание иностранных языков и непонимание местных обычаев приводят к недоразумениям


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2021)