Каждый человек имеет право на свободу передвижения

ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

Географический указатель

Реклама
Интернет-магазин Одиссей

Содержание номера и географический указатель: «Заграница» №01 (663)

ЗДОРОВЬЕ


Контактні лінзи vs. окуляри: що зручніше в холодну пору року?

У холодну пору року звичайні засоби корекції зору створюють для свого власника більше проблем, ніж вирішують. Контактні лінзи (скорочено – КЛ) дозволяють уникнути цих неприємностей.

9/1/2016

Якщо ви розмірковуєте, що краще – купити лінзи на зиму чи продовжити носити окуляри, – віддайте перевагу першому варіанту. І ось чому.

По-перше, при вході з морозу в тепле приміщення окуляри запотівають, їх доводиться часто протирати. По-друге, при виході на вулицю оправа швидко втрачає набрану температуру, і ніс під окулярами більше замерзає, ніж без них. Це не тільки неприємно, а й несе певний ризик для здоров’я. Крім того, звичайні засоби корекції зору можуть просто зісковзнути, якщо людина послизнеться, впасти й розбитися.

Людські очі мають постійну температуру. Вона дорівнює приблизно 35 градусам. Органи зору постійно «підігрівають» засоби контактної корекції до комфортної температури. Регулярні моргання, тепла слізна рідина, що омиває лінзи, допомагають її підтримувати. Для виготовлення офтальмологічної продукції виробники використовують матеріал, якому не страшні зміни температури. Він не замерзає в холодну пору року, не деформується, спричиняючи незручності, безпечний для очей.

Крім того, контактні лінзи оберігають органи зору від ультрафіолетового випромінювання. Це тільки здається, що взимку сонячні промені не настільки шкідливі, як влітку, і від них не потрібно захищати очі. Як показали наукові дослідження, берегти органи зору від ультрафіолету треба в будь-яку пору року. І окуляри, навіть найкращі, найдорожчі, для цього – не найкращий варіант.

Вони хоч і закривають очі від ультрафіолетового випромінювання, однак не повністю. Відбиваючись від льоду, снігу, УФ-промені потрапляють на органи зору в периферії і негативно впливають на їхню поверхню та внутрішню структуру. КЛ із УФ-фільтром, які можна придбати тут – http://www.linza.com.ua/uk/uvfilter, гарантують захист очей і від прямих, і від відбитих променів.

А ще взимку лінзи незамінні для водіїв. Через засніженість, погану видимість напруга на дорогах дуже велика. Людям за кермом потрібна не лише велика витримка, а й відмінний зір. Окуляри його не гарантують. Вони можуть обмежити периферичне зображення, викривити його. В результаті водій гірше бачить те, що відбувається поза автомобілем справа і зліва. Засоби ж контактної корекції зору забезпечують повну «картинку» й не сповзають із носа в найбільш відповідальний момент.

_
ШЕСТЬ ВИДОВ ФРАНЦУЗСКОЙ ЛЮБВИ
Что ждет девушку, впервые попавшую в Париж?

Любой зверек,
будь он последний гад,
насильной смене родины не рад

ФЕМИНИЗАЦИЯ АРМИИ
В Израиле женщины наконец-то добились равноправия с мужчинами

В ЕВРОПУ – БЕЗ ВИЗ
Что должны знать украинцы, чтобы успешно воспользоваться безвизовым режимом с ЕС

ИЗ ТУРИСТОВ – В АБОРИГЕНЫ
Гражданам некоторых стран стать австралийцем теперь легче

КАК СТАТЬ ЗУБНЫМ ТЕХНИКОМ
Профессии зубного техника в Германии обучают по дуальной системе


ГЛАВНАЯ - АРХИВ - РЕКЛАМА - События - Эмиграция - Работа - Учеба - Визы - Туризм - Аэробус - Деньги - Недвижимость - Шопинг - Технологии - Здоровье - Фотокадр
- Гид гурмана - Автотур - Странники - Зона закона - Безопасность - Интеграция - Страноведение - Культура - Просто жизнь - Иностранности - Спортивный интерес - Личный опыт

«Заграница» - газета об эмиграции, работе, учебе и отдыхе за рубежом. E-mail: info@zagranitsa.info


© «Заграница» (1999-2019)